Nákup na splátky

banner-homecredit

Využite skvelú možnosť rozložiť si váš nákup na splátky podľa vašich potrieb. Výšku vašich splátok si viete upraviť podľa potrieb a nemusíte tak platiť za tovar okamžite.

Potrebujete zariadiť dom, byt, alebo kanceláriu? Potrebujete kvalitný tovar no výsledná suma je pre vás pridrahá. Prinášame vám skvelú možnosť využiť nákup na splátky.

Tovar na splátky už od 40€

Áno je to tak. Už od 40 € dokážete nakúpiť na splátky, je to tak jednoduché. Stačí kliknúť vyplniť formulár a je to vybavené.

Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať:

 +421 908 282 292    info@lagro-podlahy.eu

Ako to vlastne funguje?

Pozrite si krátke video, kde sa všetko dozviete:

 

Príklad splácania pre nákup na splátky s 0 % úrokom:

Pri výške čerpania z revolvingového úveru 100,00 €, výške splátky 10,00 €, dobe trvania splátkového programu 10 mesiacov do 20. dňa v mesiaci, v ktorom je splatná posledná splátka, je ročná úroková sadzba 0,00 %, RPMN 0,0 %, celkom zaplatíte 100,00 €. Príklad je vypočítaný za predpokladu, že čerpanie sa uskutoční 1. 11. 2023, úhrada prvej splátky je 20. 12. 2023 a splatnosť poslednej splátky je 20. 9. 2024.

V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu zaokrúhľovania splátok k nepatrným rozdielom vo výške poslednej splátky. Konkrétna výška poslednej splátky bude uvedená v mesačnom výpise. Hodnoty sa vzťahujú iba k čerpaniu úveru rozloženému do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. Ponukou nevzniká nárok na poskytnutie splátkového programu.